15 maja w Przedszkolu Miejskim nr 2 odbył się konkurs recytatorski o tematyce przyrodniczej z okazji Dnia Polskiej Niezapominajki. Wśród zaproszonych gości był burmistrz miasta Lubliniec pan Edward Maniura, pani dyrektor CUW Marzena Grzyb oraz panie dyrektorki Miejskich Przedszkoli, nauczycielki przygotowujące dzieci do występu, oraz rodzice uczestników konkursu. Jury w składzie: : pani Amelia Bula z Miejsko-Powiatowej Biblioteki Publicznej „Lubiteka” w Lublińcu, pani Małgorzatę Poloczek z SP1 w Lublińcu oraz pan leśniczy Michał Woźniak, wyłonili zwycięzców. Nasze Przedszkole reprezentowała Aleksandra Paruzel, która zdobyła wyróżnienie. Wszystkim uczestnikom serdecznie gratulujemy.

• konkurs recytatorski
Kategorie: 2023 - 2024