Magik w przedszkolu

Odwiedziny prawdziwego magika w przedszkolu to na pewno wielka atrakcja. W środę 27 lutego, nasze przedszkole odwiedził niezwykły gość. Ze swoim magicznym programem wystąpił prawdziwy iluzjonista.

Magik zabrał nas do świata czarów i magii.Dzieci miały możliwość przeżycia czegoś niezwykłego, tym bardziej, że aktywnie uczestniczyły w przedstawieniu. Uczyły się tajemniczych zaklęć, a odważni ochotnicy pomagali mistrzowi w jego pokazie i same czarowały.

Wszystkim dzieciom bardzo podobały się niesamowite sztuczki i czary.Wyprawa do tajemniczego świata dostarczyła wszystkim sporo satysfakcji, wiele humoru i radości.

Przez całe przedstawienie na małych buziach widzów malował się uśmiech po czym stwierdzić można ,że występ był udany i trafiony w dziesiątkę.

Na zakończenie Pani Dyrektor wraz z magikiem wyczarowała dla wszystkich dzieci cukierki.

Atmosfera była fantastyczna i wszyscy świetnie się bawili,ależ było cudownie, magicznie i tajemniczo…

[spoiler title= „zobacz galerię” open=”o”style=”1″] [/spoiler]