Wizyta Dzielnicowego

Wrzesień to miesiąc rozpoczęcia nowego roku szkolnego. Dzielnicowi lublinieckiej komendy odwiedzają dzieci z przedszkoli w naszym powiecie, aby porozmawiać z najmłodszymi o bezpieczeństwie na drodze. W pierwszym tygodniu września dzielnicowy dzielnicy nr 6 sierż.szt. Karol Czarnota odwiedził dzieci z naszego przedszkola. Nasi Dzielnicowi od kilku lat regularnie spotyka się z Przedszkolakami. Podczas spotkania w ramach akcji „Bezpieczna droga do szkoły”. Policjant przypomniał o podstawowy zasadach bezpieczeństwa podczas poruszania się po drodze, zachęcał do noszenia elementów odblaskowych. Podczas spotkania dzielnicowy przypomniał również najmłodszym dzieciom co zrobić w sytuacji zagubienia się na zakupach. Przestrzegał przed osobami nieznajomymi, jak również przypomniał najmłodszym o podstawowych zasadach bezpieczeństwa podczas zabaw w przedszkolu.

Kategorie: 2024-2025