Wizyta policjantów

W czerwcu, zanim rozpoczęły się kalendarzowe wakacje, nasze przedszkole odwiedził dzielnicowy naszego rejonu sierż. szt. Karol Czarnota. W ramach akcji „Bezpieczne wakacje” mundurowy przypomniał najmłodszym o podstawowych zasadach bezpieczeństwa podczas letniego wypoczynku w miejscu zamieszkania czy na wyjazdach z rodziną. Dzielnicowy ostrzegał dzieci, przed zabawami w pobliżu zbiorników wodnych, jak również omówił jak się zachować czy zaczepiają nas nieznajome osoby. Policjant przypomniał o podstawowy zasadach bezpieczeństwa podczas poruszania się po drodze, zachęcał do noszenia elementów odblaskowych.
Podczas spotkania nie zabrakło pytań o prace policjanta.

• wizyta policjantów