Piątek, 26.06.2020

udanych wakacjiWakacje – czas wypoczynku.

Do widzenia po wakacjach!

Kochane Przedszkolaki, zastanówcie się i odpowiedzcie na kilka pytań:

• Co najbardziej Wam się podobało z minionym roku szkolnym?

• Co najbardziej lubiliście robić?

• Co chcielibyście robić po powrocie do przedszkola?

Dziękujemy wam za za kolejny rok pracy i wysiłku, szczególnie w tym trudnym dla wszystkich czasie. Życzymy Wam i Waszym rodzinom udanych i słonecznych wakacji, wolnych od trosk życia codziennego, dobrego wypoczynku ogrzanego słońcem, miłych spotkań, okazji do uśmiechu, wielu chwil wartych wspomnień i szczęśliwego powrotu do przedzszkola!

Podczas wakacji pamiętajcie o zachowaniu podstawowych zasad bezpieczeństwa.

[spoiler title= „zobacz galerię” open=”o”style=”1″]

[/spoiler]

ogloszenie1

Naszym wspaniałym rodzicom, dziękujemy za trud i zaangażowanie jaki wkładacie w zdalną edukację Waszych dzieci. Doceniamy Wasze wsparcie i poświęcony czas. Dziękujemy za wytrwałość i cierpliwość. Bez Was nie osiągnęlibyśmy tak wiele.

Dziękujemy paniom z biblioteki za wspólne spotkania w naszym przedszkolu i na facebook’u. Za czas poświęcony naszym przedszkolakom oraz budzenie zamiłowania do książki oraz rozwijanie czytelnictwa. Myślimy, że po wakacjach znowu się spotkamy.  Życzy miłych i słonecznych wakacji !

Niespodzianka wakacyjna.

Dziękujemy wszystkim osobom, które gościły w naszym przedszkolu i też włączyły się do czytania bajek. Dzieciom, które wzięły udział w naszej akcji ,,Czytanie, bajanie” przed pandemią i w czasie jej trwania. Myślę, że wyrosną z Was prawdziwi czytelnicy. BRAWO DLA WAS!

90506307_539134433455732_248427496880472064_n

Kategorie: 2019-2020