HARCERZE w PRZEDSZKOLU

We wtorek 23 lutego nasze przedszkole odwiedziły  trzy Druhny: dh. Julia Prandzioch, dh.Oktawia Basan i dh.Magdalena Łupierz z Hufca ZHP Lubliniec ze szczepu „Millenium”, aby przybliżyć dzieciom „harcerski świat”.
  Druhny opowiadały o swoich obowiązkach, zadaniach, zaprezentowały swoje mundury i wyjaśniły dzieciom, co oznaczają kolory i znajdujące się na nich naszywki.

Był też wspólny śpiew przy akompaniamencie gitary, pląsy, co wprowadziło wszystkich w radosny nastrój.

Miłym akcentem stało się utworzenie na pożegnanie harcerskiego kręgu.

Zarówno „Średniaki” jak i „Starszaki’,po spotkaniu były przekonane, że najpierw, jak tylko pójdą do szkoły, zostaną zuchami, a w przyszłości czekają na nich drużyny w harcerskie.

Kategorie: 2015-2016