Święto Niepodległości – akcja „Szkoła do hymnu”

10.11.2020r. o godz. 11.11 nasze przedszkole wzięło udział w kolejnej edycji akcji MEN ,, Szkoła do hymnu”. Punktualnie o symbolicznej godzinie nasze przedszkolaki wraz z Paniami przystąpiły do odśpiewania ,, Mazurka Dąbrowskiego”. W ten sposób włączyliśmy się do wspólnego świętowania szczególnej ważnej dla Polaków rocznicy ,,Narodowego Święta Niepodległości”.

W tym dniu również w naszym przedszkolu zagościł teatr „Skrzat” z przedstawieniem o „Babci, Kotach i Skrzatach”. Występ bardzo podobał się naszym milusińskim.

Na podwieczorek każdy przedszkolak otrzymał rogal św. Marcina, zgodnie z tradycją.