Odwiedziny Misia Teddy Eddie

W środę, 15 czerwca, nasze dzieci odwiedził sympatyczny Miś Teddy Eddie ze Szkoły Językowej Ling Talents w Lublińcu. Teddy Eddie na co dzień uczy dzieci języka angielskiego i również u nas zapoznał dzieci z kilkoma nowymi wyrażeniami w tym języku. Teddy Eddie mówił o tym, co misie lubią najbardziej, czyli o miodku i pszczołach.

Dzieci aktywnie brały udział w Eddie’s Show, w którym nie tylko poznały angielskie słówka, ale też bawiły się w grę „Can I cross the street” oraz pomagały lektorce zmienić małego misia w dużego i odwrotnie.

Było przy tym dużo śmiechu i dobrej zabawy, a przy okazji nauki. Wszystkie dzieci w nagrodę dostały grę planszową z elementami języka angielskiego. Zrobiliśmy też pamiątkowe zdjęcia.

Dziękujemy Lektorom Szkoły Językowej Ling Talents za umilenie nam dnia. Zapraszamy ponownie!

Strona internetowa szkoły: www.lingtalents.pl

• Miś Teddy Eddie