Od przedszkola strzelam gola

W minioną niedzielę 5 czerwca z okazji jubileuszu 750- lecia miasta Lubliniec, na stadionie piłkarskim „Sparta” odbył się turniej piłki nożnej „Od przedszkola strzelam gola”. Do rywalizacji w piłkarskich zmaganiach przystąpiły lublinieckie przedszkola. Nasze przedszkole reprezentowała drużyna w składzie: Wojtek S., Tymoteusz H., Szymon M., Franek R., Franek P., Fabian Cz.,Oliwier W. Pomimo doskwierającego upału, nasza drużyna doskonale się spisała. Zdobyliśmy puchar dla naszej placówki. Każdy zawodnik otrzymał zasłużony medal. Dziękujemy Panu Arkadiuszowi Serwatka za poprowadzenie drużyny w czasie turnieju. Panu Mańka za wykonanie pięknych pamiątkowych zdjęć a wszystkim przybyłym Rodzinom za doping dla naszej drużyny.

Kategorie: 2021 - 2022