Konkurs recytatorski „Najpiękniejsze wiersze o jesieni „

W piątek 18 listopada w naszym przedszkolu odbył się konkurs recytatorski pt. „Najpiękniejsze wiersze o jesieni”. Dzieci zaprezentowały swoje ulubione wiersze o jesieni, ktore przygotowały wraz z rodzicami. Wszyscy uczestnicy otrzymali nagrody i dyplomy. Konkurs odbył się w ramach Narodowego Programu Rozwoju Czytelnictwa.

Jeszcze raz serdecznie dziękujemy za pomoc w pracach komisji konkursowej paniom: Marii Dziuk oraz Katarzynie Lubosz. Dziękujemy również Rodzicom za przygotowanie dzieci do występu Wszystkim laureatom i uczestnikom serdecznie gratulujemy i zachęcamy do udziału w kolejnych konkursach.