Konkurs recytatorki

W środę 25 maja w naszym przedszkolu odbył się konkurs recytatorski. Chęć udziału zgłosiło 26 dzieci – 12 z grupy promyczki oraz 14 z grupy Słoneczka. Prezentacje uczestników oceniała komisja w składzie: Pani Danuta Stargała – bibliotekarka, Pan Jan Jamroziński – zaprzyjaźniony z naszym przedszkolem sąsiad oraz Pan Arkadiusz Serwatka – przewodniczący Rady Rodziców. W nagrodę za udział i wyróżnienia dzieci otrzymały ksiązeczki oraz drobne nagrody rzeczowe.

Serdecznie dziękujemy szanownemu Jury za pomoc przeprowadzeniu konkursu oraz kochanym Rodzicom za przygotowanie swoich pociech.

Celem konkursu było popularyzowanie poezji dziecięcej, rozwijanie zdolności recytatorskich oraz rowijanie dziecięcych talentów.

• konkurs recytatorski
Kategorie: 2021 - 2022