Dzień Mamy i Taty u Słoneczek

We wtorkowe popołudnie, 14 czerwca, dzieci ze starszej grupy wystąpiły przed swoimi rodzicami w przedstawieniu pt. „Wiosenna łąka Mamy i Taty”. Na scenie pojawił się Pająk ze swoimi rodzicami, Muszka, Komary, kolorowe Motyle, piękne Kwiaty i Żuczki. W trakcie przedstawienia na scenę kilkakrotnie zostali zaproszeni rodzice, żeby wziąć udział w zabawch, przygotowanych specjalnie dla nich.

Następnie w czasie krótkiej przerwy, wystąpiły dzieci 5-letnie, wraz z Panią Beatką z religii. Natomiast sześciolatki miały czas, aby przygotować się do pożegnania z przedszkolem. Nasi bohaterowie wiosennej łąki zamienili się w absolwentów przedszkola. Po krótkiej prezentacji swoich umiejętności recytatorskich i muzycznych, przyszedł czas na podziękowania. To był bardzo wzruszający moment zarówno dla dzieci jak i rodziców oraz pracowników przedszkola. Naszym absolwentom życzymy powodzenia na nowej drodze edukacji szkolnej!

Kategorie: 2021 - 2022