W naszym przedszkolu Dzień Dziecka trwał aż dwa dni. 1 czerwca po śniadaniu dla każdego przedszkolaka Pan Mariusz przygotował pyszną watę cukrową, a następnie Przedszkolaki udały się na „Orlik”, żeby wziąć udział w Ogólnopolskim Biegu Przedszkolaków – „Sprintem do maratonu”. Impreza sportowa odbyła się na Orliku przy ul. Kochcickiej a w jej przygotowaniach pomogli niezastąpieni biegacze z Mafia Team Lubliniec – Panowie Kazimierz Kordziński, Łukasz Rudek i Sebastian Kaczmarczyk oraz animator „Orlika” – Dominik Panek. Również rodzice pomogli w czasie zajęć sportowych, w szczególności Pan Arkadiusz Serwatka, który po zakończonym biegu trenował z chłopakami do turnieju „Od przedszkola strzelam gola”.

2 czerwca nasze przedszkole odwiedziła animatorka a zarazem trenerka personalna i dietetyczka Pani Weronika Mączka, która dla każdej z grup przygotowała zawody sportowe oraz zabawy integracyjne i ruchowe. Zabawy zakończyły się wspólnym puszczaniem baniek w ogrodzie.

Wszystkim dzieciom jeszcze raz życzymy samych pogodnych dni i uśmiechu na twarzy.

• dzien dziecka
Kategorie: 2021 - 2022