Sadzenie jubileuszowego drzewa

Jubileusz 750-lecia Miasta Lublińca jest niezwykłym wydarzeniem, rodzi się wiele pomysłów i inicjatyw dla uczczenia tej wyjątkowej daty.
„Sadzenie 75 drzew na 750-lecie Miasta Lublińca” jest inicjatywą władz miasta, której celem jest zazielenianie terenów oraz pozostawienie prezentu dla przyszłych pokoleń. W naszym przedszkolu, w ramach obchodów Jubileuszu, 25 maja, również zostało posadzone drzewo. Nie było to łatwe zadanie, ale nasze dzielne dzieciaki poradziły sobie z tym zadaniem wzorowo.
Drzewko to jest wyjątkową, ekologiczną pamiątką roku jubileuszowego. To pamiątka, na której zyska lokalny mikroklimat, ale również cała społeczność przedszkolna. Będzie zielono, zdrowo i pięknie!

• drzewo jubileuszowe
Kategorie: 2021 - 2022