Wigilia u Starszaków

Święta Bożego Narodzenia kryją w sobie niepowtarzalną magię: radość i niecierpliwe oczekiwanie na pierwszą wigilijną gwiazdkę.  Od samego rana na sali rozbrzmiewały kolędy i pastorałki.

Przedszkolaki z wielkim przejęciem dzieliły się opłatkiem, składając sobie przy tym serdeczne życzenia. Następnie  zasiadły do świątecznie udekorowanego wigilijnego stołu. Na stole, dzięki ofiarności Rodziców nie brakowało słodkości. Nie zabrakło też wspólnego kolędowania.  Wierzymy, że wspólne świętowanie przyczyniło się do kultywowania typowo polskich tradycji i było miłym wstępem do przeżywania Świąt Narodzenia Pańskiego.

w3 w5 w4 w2 w