Sprintem do Maratonu

We wtorkowe popołudnie na boisku Orlik przy ulicy Kochcickiej odbyły się zawody sportowe dla przedszkoli „Sprintem do Maratonu”. Ogólnopolski Maraton Przedszkolaków miał już swoją piątą edycję, jednak nasze przedszkole wzięło w nim udział po raz pierwszy. W tym niezwykłym wydarzeniu wzięło udział 37 dzieci z naszego przedszkola oraz ich rodzice i rodzeństwo. Zawody rozpoczęliśmy od odśpiewania hymnu „Sprintem do maratonu” oraz rozgrzewki przy piosence „Kiedy jesteś smutny”. Na starcie kolejno pojawiali się zawodnicy wg kategorii:

• dziewczynki z grupy „Promyczki”

• chłopcy z grupy „Promyczki”

• dziewczynki z grupy „Słoneczka”

• chłopcy z grupy „Słoneczka”

Wszyscy dobiegli do mety i otrzymali medale, dyplomy i nagrody – upominki.

Następnie na mecie pojawiły się Mamy i  Siostry, później Ojcowie i Bracia. Medale i dyplomy otrzymali zdobywcy pierwszych pięciu miejsc.

Nagrody zostały wręczone przez Pana Burmistrza Edwarda Maniurę i Panią wiceburmistrz Annę Jończyk – Drzymałę.

Wszystkim dziękujemy za udział i zaangażowanie. W szczególności sponsorom: Klubowi Mafia Team Lubliniec, Delikatesom Profit, Restauracji Rajska i firmie Eurobox.

[spoiler title= „zobacz galerię” open=”o”style=”1″] [/spoiler]