Spotkanie Bożonarodzeniowe

W dniu 20 grudnia 2016 roku w naszym  przedszkolu odbyło się spotkanie bożonarodzeniowe, podczas którego dzieci z Grupy STARSZAKI zaprezentowały wspaniałe przedstawienie świąteczno- zimowe. Na spotkanie dzieci zaprosiły swoich najbliższych, którzy tłumnie odwiedzili przedszkole, aby przeżyć nastrojowe chwile podczas  spektaklu.

Mali artyści jak zwykle stanęli na wysokości zadania i wzruszyli publiczność przepięknym, świąteczno- zimowym, nastrojowym występem. Wszystkim przybyłym pani dyrektor Eugenia Szymków podziękowała za udział w uroczystości i złożyła życzenia świąteczno- noworoczne, a przedszkolaki obdarowały swoich bliskich symbolicznymi upominkami- choinkami.

j j1 j6 j7 j8 j9 j10 j2 j3 j4 j5