Przedszkolaki na pikniku „Nasza Armia w Naszym Mieście”

W czwartek 14 września grupa „STARSZAKI” i „ŚREDNIAKI” udała się na wycieczkę autokarem na XI piknik ,,Nasza Armia w Naszym Mieście, który odbył się na Placu Grotowskiego w Lublińcu.

Na miejscu nasze przedszkolaki mogły zobaczyć żołnierzy z Jednostki Wojskowej Komandosów wraz z sprzętem. Mogły poczuć się jak prawdziwy żołnierz siedząc w  pontonie, czy próbując sił w „trzymaniu” karabinu.

Dzieci mogły również zasiąść za kierownicą  samochodu policyjnego. Z zapartym tchem, dzieci obserwowały policyjne pokazy z psami, czy  Musztrę Paradną w wykonaniu klas mundurowych. Dla dzieci była to bez wątpienia fascynująca i niecodzienna przygoda.

1  2 3 4 5 6 7

Kategorie: 2017-2018