Poznajemy zawody

W ramach projektu edukacyjnego „Przedszkolak mały zna zawodów świat cały „,dzieci z Grupy „Starszaki”, poznały kolejne zawody z grupy techniczno – rzemieślniczej.

Na zajęciach, Pani Kasia, opowiadała  o pracy fryzjera, szewca i krawcowej. Dzieci słuchały krótkich wierszy i opowiadań , nazywały przedmioty i przybory potrzebne do pracy, układały historyjkę obrazkową.

Wiele ciekawych i cennych informacji na temat pracy intendenta udzieliła nam Pani Gabrysia, która pracuje w naszym przedszkolu na tym stanowisku. Mieliśmy okazję dowiedzieć się, jak odpowiedzialna jest ta praca.

Dziękujemy Pani Gabrysi, za to, że chciała się z nami porozmawiać.

W najbliższym czasie planujemy odwiedzić salon fryzjersko-kosmetyczny znajdujący się w pobliżu przedszkola.

z z1 z2 z3 z4 z5 z6 z7 z8