PASOWANIE na PRZEDSZKOLAKA

Pasowanie na przedszkolaka” to pierwsza wyjątkowa uroczystość w życiu dzieci, które we wrześniu tego roku po raz pierwszy rozpoczęły swoją przygodę z przedszkolem.

Dla najmłodszych było to ogromne przeżycie, ale trzymały się bardzo dzielnie. Z uśmiechami na twarzach recytowały wierszyki i śpiewały piosenki otrzymując od starszych kolegów i koleżanek  gromkie brawa.

Zanim złożyły uroczystą przysięgę wykonały kilka zadań  – śpiewały piosenki, rozpoznawały kolory, pokazywały na paluszkach ile mają lat i uśmiechały się do publiczności- Po czym wychowawczyni- pani Małgosia za pomocą „czarodziejskiego ołówka” dokonała uroczystego „Aktu pasowania”.

Nie zabrakło życzeń i słodkich upominków oraz dyplomów i prezentów dla każdego przedszkolaka.  Na pewno był to niezapomniany dzień, pełen emocji i miłych wrażeń.

Kategorie: 2017-2018