Festyn Rodzinny

W dniu 17.06.2015r. dzieci, rodzice oraz kadra naszego Przedszkola bawiła się wspólnie na festynie.     Do wspólnego biesiadowania przyłączyli się zaproszeni goście: burmistrz miasta – Edward Maniura oraz przedstawiciele Zespołu Obsługi Placówek Oświatowych.
      Dzieci zaprezentowały swoje umiejętności wokalno-taneczne. Po występach w radosnym nastroju rozpoczęliśmy wspólną zabawę oraz degustację przygotowanych przez rodziców ciast.
     Celem imprezy było zachęcanie rodziców do wspólnych zabaw ze swoimi dziećmi, a także dostarczenie uczestnikom festynu wiele okazji do radości, śmiechu i dobrego nastroju.

Kategorie: 2014-2015