Dzień Otwarty w Jedyneczce

Przekroczenie progu przedszkola dla wielu dzieci staje się poważnym przeżyciem. Te trudne początki na równi z maluchami przeżywają rodzice i dziadkowie. Trzeba pamiętać, że wrażliwa psychika dziecięca wymaga wiele taktu i delikatności, odpowiedzialnych i przemyślanych działań.

Aby proces adaptacji dziecka w przedszkolu był miłym przeżyciem, zorganizowaliśmy „Dzień Otwarty”, który odbył się 07 czerwca w naszym przedszkolu.

Przybyli rodzice, mieli okazję zwiedzić przedszkole, poznać bliżej ofertę edukacyjną, porozmawiać z nauczycielami oraz przekonać się jak wygląda dzień w przedszkolu.

Goście obejrzeli również zajęcia prowadzone przez panią Beatę Michaluk.

o1 o2 o3 o4 o5 o6 o7