Dzień otwarty

Od wielu lat organizujemy dzień otwarty dla przyszłych przedszkolaków. W tym roku spotkanie odbyło się 20 lutego. Panie od rana szykowały baloniki, słodycze i materiały plastyczne.
          Zabawki też się przygotowywały;-)

I tak, niektóre dzieci śmiało wchodziły do sal, inne do zabawy trzeba było trochę zachęcić.

Przybyłych gości serdecznie witała Pani dyrektor Eugenia Szymków, która również opowiadała dzieciom ciekawostki  o zwierzątkach. W dalszej części spotkania, przy dźwiękach muzyki, dzieci brały udział w zabawach muzyczno- ruchowych z Panią Kasią. Dzięki farbom i pędzlom i z pomocą Pani Karoliny, tworzyły prawdziwe arcydzieła.

Nasi goście mogli obejrzeć całe przedszkole i zapoznać się z paniami. Do woli pobawić się autkami, zwierzątkami i klockami.

Było kolorowo, tłoczno i radośnie. Czas płynął szybko.

Bardzo dziękujemy za przyjęcie naszego zaproszenia. Mamy nadzieję, że dla każdego z naszych gości – dzieci oraz ich rodziców i dziadków – był to mile spędzony czas 🙂